Murat Çeşmecioğlu

Kişisel Web Sitesi

Gerçekten çok güzel bir oyuncu kadrosu var. Bu filmde Sylvester Stallone hem yönetmen hem oyuncu. Aksiyon, savaş, vahşet arayanlar bu filmi kaçırmasın. Filmdeki espriler çok güzel. Arnold Schwarzenegger’in olduğu sahnede (zaten tek bir sahnesi var) çok güldüm :)
Birde film biraz Jason Statham’ın üstüne yıkılmış gibi geldi. Çok ön planda filmde. Jet Li ise çok ezik olmuş. “Nerde eski Jet Li” dedirtiyor.
Söylemem gereken bir şey daha var ki altyazıları FonoFilm çevirmiş. Keşke çevirmeseymiş. Jason Statham “berabere” diyor (it’s a tie), alt yazıda “bu bir kravat” diye yazı çıkıyor. Filmlerin başında “Lazer altyazı: Sinemaj” yazısını görmeyi seviyorum.
Dayanamayacağım ve bir tane daha yazacağım: Adamın şarjörü bitiyor, “ammo” diye bağırıyor mermim bitti manasında. Çıkan altyazı:  “dışarda”. Evet…

Yok yok… Çok boşladım ben blogumu. Fark ettim ki ayda bir yazıyormuşum artık. Biraz arttırmanın zamanı geldi.

Ramazan başladığından beri hiç birşey yapasım gelmiyor. Boş boş vakit geçiriyorum. Artık ramazanın son günü ya kendime geldim, siteme döndüm.(Bu yazıya ramazanın son günü başladım itiraf ediyorum)

Bir kaç filme gittim. Inception ve The Expendables adlı filmleri izledim. Hatta bunların incelemelerinide yazdım, ilerde yayınlanacak.

Genel olarak okulun açılmasını bekliyorum. Tatil bi yerden sonra can sıkıntısına neden oluyor. En azından okul zamanı yapacak birşeyler oluyor. Metrobüsü özledim :) Metrobüste uyumayı ve kahvaltı etmeyi özledim. Okulda çimlere oturmayı özledim. Devamını Oku »