Bu haftayı kısaca özetlemek gerekirse can sıkıcıydı. Ayrıca bu hafta bizim üniversitede (İstanbul Üniversitesi) bahar şenlikleri vardı.

Pazartesi: Geç döneceğim için okula arabayla gideyim dedim. İlk gün Eti-Fest kapsamında Teoman vardı. Kankam Göksu’da geldi. Sonuna kadar şarkılara eşlik etmek istesemde ilk 4 şarkıdan sonra çıkmak zorunda kaldım. Konserden çıkınca arabadan dinledim ne yazıkki. Teomanın o geceki sahne performansı gerçekten görülmeye değerdi.  Göksuyla eve döndük. Burger King’de bir hamburger yedik ve eve gittik.

Salı: Hayko Cepkin vardı salı akşamı. Derslere girdim sabahtan. Akşama kadar durdum okulda. İlerleyen saatlerde sarmadı gittim.

Çarşamba: Bu günde öyle hızlıca geçti. Okulda Göksel vardı. Boşverdim süsü püsü boşverdim ve gitmedim 🙂

Perşembe: Sertab Erener vardı. Yine arabayla gittim geç dönerim diye. Göksu ve Fatma geldi bugünde. Konserde Sertab ve şarkılarıyla oldukçe eğlendim. Bağıra bağıra en arkadan eşlik ettim. Çok hayranı değilim gerçi ama olsun. Konserden Florya’da birşeyler yedik. Sonra Fatma’yı eve bıraktık. Göksuyla yine evlere döndük.

Cuma: Bu günde öyle geçti. Çok birşey olmadı. Demir Demirkan vardı okulda gitmedim. Beleş konser olunca böyle oluyo 🙂

Cumartesi: Cumartesi günleri Sultangazi Belediyesinin geridönüşüm programı için çalışmaya gidiyorum. Evleri teker teker gezerek mavi çöptorbaları dağıtıyoruz. Ayrıca insanları çöplerini ayırarak atmaları hakkında bilinçlendiriyoruz. Çok güzel bir şey aslında bu. Dağıttığımız mahallelerin çöplerini ayırarak çıkarttığını duymak ise daha güzel. Yararlı birşeyler yapmış oluyoruz. Çöplerinizi ayırın mümkünse. Üşenmeyin, gidin iki sokak ötedeki ayrı çöp kutusuna atın plastiklerinizi…

Pazar: Evdeydim. Assassin’s Creed 2’yi oynadım. Cumartesi günü bi terleyip bir üşüdüğüm için akşamına doğru hasta olmaya başladım. Akşam gerçekten kötü oldum ve o kafayla ders çalışırken uyuya kaldım 🙂

Bu haftalık özetlerimin ilk yazısıydı. Umarım aksatmadan devam ederim.

Yorum Yazın

İsim (gerekli)

E-Posta (gerekli)

İnternet sitesi