Okulla pek ilgim olmadan geçti bu hafta 🙂

Pazartesi sabahtan okulda quiz, labaratuvar sınavı, sözlü vardı. Ben hasta olduğum için sabah kalkamadım bile. Pazartesi günü evde geçti. Dinlenerek geçirdim. Tabi bu arada Assassin’s Creed II bitti 🙂 Konusu, grafikleri, sesleri, kurgusu… herşeyiyle çok güzel bir oyun. Herkese tavsiye ederim. Bu aralar finaller yaklaşıyor. Oyunlara ve dizilere kapılmamak istiyorum.

Salı günü tren geç geldiği için kızdım ilk derse gitmedim 🙂 Sonrasında statik dersi vardı. Onu da ektim. Hoş bi gün geçirdim.

Çarşamba günü 19 Mayıs dolayısıyla kendime tatil ilan ettim. Akşamüstü Erdem’le buluştum. Ne zamandır görüşememiştik. Kısada olsa görüşebildik uzun bir sürenin ardından.

Perşembe günü okuldaydım. TTNET’in seminerinde görevliydim. Fotoğrafçı olcaktım fakat TTNET gelirken tek makine ve kendi fotoğrafçısını getirdiği için bana bir iş kalmadı. Etrafta diğerlerine yardımcı oldum. Seminerleri izledim. Gerçekten güzeldi anlatılan şeyler. İlerde iş başvurularında ve görüşmelerinde kullanmak için güzel şeyler öğrendim.

Cuma günü büyük gündü. Çünkü tüm dünya ile aynı anda, benim yıllardır hayranı olduğum, nerdeyse benle yaşıt olan bir oyunun (benden bir yaş küçük) filmi sonunda çıkmıştı: Prince of Persia – The Sands of Time. Göksu ile akşam buluşup elimdeki AFM davetiyesi ile filme gittik. Disney yaptığı için ilk yarılarında sanki çocuk filmi olcakmış gibi bir izlenim verse de ikinci yarısında aksiyon arttı. Zaten konusu oyunla çok fazla paralel değildi. Ben beğendim aslında. Umarım ikinci filmi Ubisoft yapar 🙂

Bu hafta cumartesi günü Sultangazi işi yoktu. Bu nedenle evdeyim. Öğleden sonra Erdemlere gittim. Etraftaki kablosuz ağları kırmaya çalıştık. Fakat hepsi WPA olduğu için fazla uğraşmadık. Akşamda eve döndüm.

Pazar günü FikirSizler’in Ama(Ç)özüm etkinliğine gittim. Gayet zevkliydi. Gruplara ayrılıp bize verilen nesne ile ilgili fikirler ürettik. Birbirinden ilginç fikirler ortaya çıktı. Çıkınca eve dönüp kuzenimle PES 2010 oynadık. Pazartesi günü erken kalkacağım için erkenden yattım.

4 Yorum

 1. #1 . tarafından, tarihinde

  çok fazla eksik var murat çokkk
  ne olcak senin bu halin

 2. #2 betül tarafından, tarihinde

  murat benim siteyi hala açmamışsın .aşk olsun yaaa kaç kere daha söylemem gerekiyor

 3. #3 elif tarafından, tarihinde

  bu haftayı da yaz muratt 😀

 4. #4 Murat tarafından, tarihinde

  @elif
  Yazıcamda. Pazar günü olsunda..

Yorum Yazın

İsim (gerekli)

E-Posta (gerekli)

İnternet sitesi