Bu haftada sınav haftasıydı. Evd ve okul arasında geçti. Artık bitsin şu sınavlar. Sıkıldım. Tatil istiyorum.

Pazartesi afet yönetimi sınavına girdim. Test olcak olan sınav klasik terzda yapılınca biraz farklı oldu. Ama hepsine yazcak birşeyler buldum.

Salı günü evdeydim. Bir iki film seyrettim.  Akşamüstü hidroloji çalışmaya başladım ancak. Sabaha kadar slaytlara göz attım. Sabahtan duş alıp okula gittim. Yarı uykulu sınava girdim. Yetiştiremedim doğru düzgün. 80 soruluk test mi olur? Hidroloji hocası birde soruları bizim hazırlamamızı istemişti. Sonradan 540 derece dönerek hem slaytlardan hem sorularımızdan sorumlu tuttu bizi. Üstüne üstlük sınava yarım saat geç geldi. Akşamüstüde eve gittim. Akşam çıkıp köpeği gezdirdik kardeşimle. Sonra eve gelip kendime kaşarlı+pastırmalı dürüm yaptım. Sonrasında da yattım. 40 saattir ayaktaydım. Artık zamanı gelmişti 🙂

Perşembe: Öğlene kadar evde oturdum. Yarınki sınavıma çalışmayı düşünmedim bile. Akşam saatlerinde artık çalışmam gerek diye başladım. Fakat önümde bilgisayar açık olunca biraz zor oldu. Ders çalışırken Photoshop, Dreamweaver, Flash CS5 ve Premiere Pro, After Effects CS4’ü yükledim. Rahat ettim sonunda. Son sürümleri güzel yapmışlar. Ders çalışırken uyuya kaldım.1-2 saat sonra annemin telefon etmesiyle uyandım. Hemen hazırlanıp okula gidip sınavıma girdim. 55 alıp geçtim ekotoksikolojiyi. Sonrasında evde geldim. Odamı düzenledim. Aldığım posteri astım. Resmini ekliycem yakında.

Cumartesi akşamüstüne kadar evdeydim. Müzikleri düzenledim. Beini’nin yeni versiyonu çıkmış onu test ettim. Akşamüstü tekneye yemek yemeğe gittim. Hava güzel olduğu için bisikletle gideyim dedim. Gece döndüm ve hemen yattım.

Pazar günü yağmurlu geçti. Zaten geçen geceden beri böyleydi. Akşamüstü hava durulduğunda sahile uçurtma uçurmaya gittim. Pek rüzgar yoktu. İstediğim gibi uçmadı zaten. Sonrasında döndüm eve geldim. Geri kalan günüm evde geçti.

Yorum Yazın

İsim (gerekli)

E-Posta (gerekli)

İnternet sitesi