Bugün 7 yıllık Türkcell hattımı kendi üzerime aldım :/

İçimde buruk bir sevinç var. Çünkü 7 yıldır gözüm gibi baktığım, her zaman en güzel telefonlarda kullandığım, çekmediği bir yer olmayan, hiç sorun yaratmayan, çok net ses kalitesine sahip, güzel numaralı hattımı kendi üzerime alırken tüm o geçen yıllar bir anda heba oldu.

Ama bunda Türkcell’inde suçu var. İyisin güzelsin Türkcell ama eski abonelerini düşünmüyorsun. Pahalısın demiyorum çünkü verdiğim paranın hakkını alıyorum. Ortada bir kalite var, bu kesin.

Yeni Genç Tarife diye birşey var. Yeni hat alanlara yada hazırkarttan faturalıya geçenler seçebiliyor. Ben 1 yıldır faturalıyım, ondan önceki 6 yıldır hazırkartlıyım. Ben seçemiyorum. İşe bak!

3 şeçenek vardı önümde. Ya yeni hat alacaktım (oldu, başka?), ya hazırkarta geri dönüp 45 gün bekleyip tekrar faturalı olacaktım (bekleyemem), yada hattı üzerime alıp herşeye sıfırdan başlayacaktım. En iyisi hattımı üstüme almaktı. Gittim hattı üstüme aldırdım. Şu anda yeni genç tarifedeyim 🙂

Her yöne 300 dk ve 3000 SMS hakkım var.
Haftada iki gün 21:00 – 09:00 arasında tüm Türkcell’lilerle konuşmak bedava.
Kontratlı paketler ile her yöne 120 dk.
2 Gün kampanyasıyla haftanın iki günü bedava konuşma ve mesajlaşma.
Genç tarifelilere özel aylık 3TL’ye internet paketi.

Hepsi toplamda 32TL’ye geliyor. Benim ortalama faturam zaten bunun üzerinde olduğu için biraz nefes alabileceğimi düşünüyorum 🙂

Tabi devir teslim işlerinin sonucunda Kol Center gibi bir fatura gelebiliyor. Dikkatli olun 🙂

Yorum Yazın

İsim (gerekli)

E-Posta (gerekli)

İnternet sitesi