Yok yok… Çok boşladım ben blogumu. Fark ettim ki ayda bir yazıyormuşum artık. Biraz arttırmanın zamanı geldi.

Ramazan başladığından beri hiç birşey yapasım gelmiyor. Boş boş vakit geçiriyorum. Artık ramazanın son günü ya kendime geldim, siteme döndüm.(Bu yazıya ramazanın son günü başladım itiraf ediyorum)

Bir kaç filme gittim. Inception ve The Expendables adlı filmleri izledim. Hatta bunların incelemelerinide yazdım, ilerde yayınlanacak.

Genel olarak okulun açılmasını bekliyorum. Tatil bi yerden sonra can sıkıntısına neden oluyor. En azından okul zamanı yapacak birşeyler oluyor. Metrobüsü özledim 🙂 Metrobüste uyumayı ve kahvaltı etmeyi özledim. Okulda çimlere oturmayı özledim.

Uzun bir sürenin sonunda Kübrayla Lunaparka gittim. Hiç eğlenmediğim kadar eğlendim. Uzun süreli bir can sıkıntısından sonra çok iyi geldi 🙂 Hatta yetmedi tekrar gittik. Artık iki yeni gözde aracım var: Viaport-Robocop ve Bostancı-Street Fighter

Viaport - Robocop

Fikirsizler ile bir projeye başladım. Aslında iki projeye başladım. İkiside gayet güzel projeler. Hem bu seyede bazı konularda geliştirme fırsatı buldum. Fikirsizleri incelemek isteyebilirsiniz.

Böyle gidiyor bakalım hayat. Yarın okul başlayacak. Sonunda!

Yorum Yazın

İsim (gerekli)

E-Posta (gerekli)

İnternet sitesi